Веб-студія SITEPARK - розробка веб-дизайну та створення сайтів Київ, Біла Церква

Ласкаво просимо на сторінки сайту нашої веб-студії SITEPARK.

Основними цілями нашого сайту є:

  • нформація про нашу web-студії, її досвіді роботи, рівні наших можливостей і компетенції;
  • надання інформації про послуги, які пропонує веб студія: просування сайтів, створення сайтів на замовлення, дизайн сайта, ціна наших послуг;
  • надання допомоги всім, хто задумався над розробкою або просуванням свого сайту;
  • корисні поради тим, хто планує розпочати створення сайтів і просування, або вже робить перші кроки в цій цікавій і вельми нелегкій справі.

Основні послуг, які готова надати веб-студія SITEPARK:

Дизайн сайтів

Перше що бачить будь-який відвідувач - це звичайно ж дизайн інтернет сайтів. Він створює перше враження, яке потім залишиться у відвідувача сайту фактично назавжди. Для деяких користувачів сайт є першим і єдиним предметом, з яким він буде асоціювати Вашу компанію. Саме тому, Ви повинні пишається своїм сайтом і вкладати в нього максимум своїх зусиль, не забувати про нього і регулярно оновлювати.

У нас за плечима розробка дизайну сайтів різних напрямків і стилів, як для вузькоспеціалізованих інтернет магазинів, так і створення дизайну для корпоративних сайтів. Ми також надаємо послуги дизайну унікального персонального блогу або інших авторських проектів. Приклади робіт, а також відгуки Ви можете подивитися в нашому портфоліо.

Створення сайтів

Створення сайтів на замовлення, розробка під ключ, розробка односторінкових сайтів (Landing page) або розробка сайтів зі складним функціоналом. Ми займаємося виконанням робіт будь-якого виду і будь-якої складності з урахуванням всіх Ваших вимог і побажань.

Наша веб студія на ринку вже більше 10 років. Ви можете розраховувати на швидке і якісне вирішення всіх питань, дотримання термінів і відповідність кінцевого продукту Вашим запитам. Постійна підтримка і консультація з виїздом в Ваш офіс в Київ чи Біла Церква. Завдяки великому особистому досвіді студії SITEPARK і команді співробітників, які знають і люблять свою справу, будь-яке завдання під силу.

Розробка інтернет-магазинів

Це один з наших улюблених напрямків. Нашою командою з розробки інтернет-магазинів реалізовано і запущено близько двадцяти готових рішень на таких платформах як OpenCart і Joomla. Тут ми можемо надати високу якість виконання робіт і професійне вирішення поставлених завдань. А перелік можливостей і варіантів рішення автоматизації деяких рутинних процесів Вас приємно здивує.

Замовте розробку інтернет магазину від web студії SITEPARK, і Ви отримаєте:

  • сайт на будь-якій з найпопулярніших платформ;
  • стильний дизайн інтернет сайтів магазину;
  • юзабіліті сайт з гарним функціоналом і зрозумілим інтерфейсом;
  • заповнення каталогу товарами в будь-якій кількості.

Просування сайтів

Тільки уявіть! Ви зробили сайт, і він вже знаходиться в ТОП 10 видачі пошукових систем. Невже це реально? Так, потрібно більше часу витратити на його розробку, і підготовку контенту, але отриманий результат це виправдовує. Ми готові на практиці довести Вам це.

Навіщо місяцями витрачати масу коштів на просування сайту, який просунути неможливо. Саме тому для вже готових сайтів ми пропонуємо зробити детальний СЕО аудит (СЕО аналіз) і тільки після виправлень всіх помилок робити просування сайту. І досягнення запланованих результатів не змусить себе довго чекати.

Кому ми робимо сайти?

Веб студія Україна, Київ,Біла Церква, Львів, Харків, Одеса, Вінниця, Дніпро і не тільки - для нас немає географічних кордонів. Серед наших клієнтів велика кількість різних замовників з різних міст. Це підприємства, торгові фірми, представництва різних компаній, також зроблені кілька робіт для клінік, інститутів і громадських організацій. Серед наших робіт є персональні сайти для фотографа, артиста і навіть наукових співробітників. Наша перевага - розробка веб сайтів під специфічні завдання кожного клієнта. Тому можете сміливо ставити будь-які питання і отримувати професійні консультації від наших фахівців.


З повагою, керівник веб-студії "SITEPARK" Костянтин Жук.