Унікальний дизайн сайту - інструмент залучення цільової аудиторії

Дизайн - це перше, що бачить відвідувач, і він становить половину успіху. Відвідувач оцінює сайт не більше 10 секунд і далі приймає рішення: ознайомитися з послугами або продовжити пошуки на іншому сайті. Створення дизайну сайту - це досить складний і творчий процес, який в результаті повинен викликати у відвідувача тільки захват!

Дизайн сайту є першим критерієм, який допомагає клієнтові сформувати перше враження про рівень компанії, та провести порівняння з іншими сайтами. Якісний і ексклюзивний дизайн сайту часто викликає у клієнтів відчуття захвату, що дуже важливо в роботі з потенційними клієнтами.

Основні моменти в створенні дизайну сайту

Спочатку необхідно визначитися зі стилем сайту та його призначенням. Обраний дизайн сайту повинен повністю відповідати обраному проекту. Хоча сам процес творчий і веб-дизайн повинен бути оригінальним, важливо погоджувати основні моменти з клієнтом. Наприклад, анімаційний дизайн буде недоречним для сайту юридичної компанії.

Розробка дизайну

Перед початком створення дизайну сайту варто визначитися з наступними моментами:

 1. Тематика сайту;
 2. Кольорова схема сайту. Переважання світлих або темних тонів, акцентування на певному кольорі;
 3. Присутність графічних доповнень. Веб-сайт може бути в художньому або в стандартному стилі;
 4. Контент. Виходячи з наповнення сайту матеріалом, він може бути складним або з мінімальною кількістю елементів. Якщо Вас цікавить акцент на конкретному об'єкті, найбільш ефективним буде дизайн в стилі мінімалізм. Колончаті сайти найбільш популярні і можуть складатися з декількох колонок. Якщо Вас цікавить складний дизайн сайту, необхідно розробляти індивідуальне оформлення;
 5. Роздільна здатність екрану. З огляду на величезну кількість пристроїв, з яких можна переглядати веб-сайти, фіксований дизайн стає неактуальним. Широку популярність отримали адаптивні види дизайну, які за вартістю трохи дорожче, але при цьому набагато зручніші для відвідувачів.

Основні завдання гарного дизайну веб-сайту

Не враховуючи вартість, функціонал, кількість елементів оформлення та інші особливості, він повинен виконувати такі завдання:

 1. Візитна картка. Поширення найбільш актуальної і якісної інформації про проект завдяки гарному дизайну сайту.
 2. Викликати позитивний настрій. Необхідно надавати великі обсяги інформації в гарній і ненав'язливій формі. Потенційний клієнт після відвідування веб-ресурсу повинен бути налаштований на оформлення замовлення.
 3. Розуміння з першого погляду. Дизайн сайту повинен бути не тільки гарним і зручним, але й максимально зрозумілим для користувача.

Типові питання про створення дизайну сайту:

 1. Вартість створення дизайну.
  Вартість формується в залежності від складності роботи, унікальності, кількості сторінок, наявності технічного завдання та впровадження інноваційних можливостей.
 2. Що краще унікальне оформлення дизайну або шаблонне?
  Однозначно варто замовляти створення унікального дизайну. На переконання фахівців веб-студії «SITEPARK», шаблонне оформлення дизайну - це невиправдана витрата грошей.
 3. Які гарантії?
  Наша компанія має величезний досвід у створенні дизайну сайтів, виконані проекти та відгуки наших клієнтів говорять про виключно якісний підхід до виконання поставленого завдання. Додатково Ви можете ознайомитися з нашими роботами в портфоліо.

Інші дизайнерські послуги, які ми надаємо

 • Редизайн сайтів
 • Розробка логотипів
 • Фірмовий стиль
 • Дизайн поліграфії

Чому створення якісного дизайну веб-сайту варто доручити компанії «SITEPARK»?
Наша команда кваліфікованих фахівців переконана, що унікальний дизайн сайту є запорукою успіху для залучення цільової аудиторії. Ми сформуємо розуміння кінцевого результату дизайну, враховуючи всі побажання і вимоги клієнта.

Отримати детальну консультацію Ви можете за телефонами або заповнити форму зворотного зв'язку. Ми з радістю Вас проконсультуємо!

 

Дивіться також:

 Основні помилки при створенні сайтів

 Верстка макетів веб-сторінок: типи та різниця між ними

 Огляд безкоштовних CMS для сайту